Kwalifikacyjne kursy zawodowe

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

Już początkiem września w naszej szkole można rozpocząć edukację i zdobyć w krótkim czasie atrakcyjny zawód w ciągu roku lub dwóch i potwierdzić nabyte  kwalifikacje
i umiejętności  egzaminem państwowym.

Dlaczego tak szybko?

1. Bo przedmiotem kształcenia będą tylko praktyczne zagadnienia specjalistyczne, bez przedmiotów ze szkoły średniej i zwykle zbędnych w praktyce przedmiotów akademickich.
2. 500 godzin zajęć specjalistycznych i praktyki w wybranych firmach i instytucjach to wystarcza by być fachowcem tuż po kursie.
3.  W technikum i na uczelni wyższej specjalistycznych zajęć w ciągu 5 lat nauki jest mniej niż na kursie.

Szczególnie atrakcyjne kwalifikacje

 • Kwalifikacyjny kurs zawodowy na kwalifikację EKA.01 Obsługa klienta
  w jednostkach administracji
  – 
  nauka dwa lata (od września do czerwca) w piątki od 16.00 do 20.00 i w soboty od 8.00 do 12.00. Możliwy wariant częstszych zajęć i zdobycie kwalifikacji
  po 8 miesiącach nauki
 • Kwalifikacyjny kurs zawodowy EKA.07 Prowadzenie rachunkowościnauka 8 miesięcy – od września, zajęcia dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki i niektóre piątki
  od 16.00 do 20.00.
 • Kwalifikacja EKA.05 Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych (obejmuje perfekcyjnie kadry i płace, księgowość firm na książce podatkowej i ryczałcie ewidencjonowanym, podatki i rozliczenia z ZUS) nauka rok – od września do końca kwietnia, zajęcia dwa razy w tygodniu w poniedziałki
  i środy od 16.00 do 20.00.

  Kwalifikacje EKA.07 i EKA.05 można uzyskać w ciągu ośmiu miesięcy kształcąc się wieczorowo od poniedziałku do czwartku lub piątku. Można też naukę rozłożyć na dwa lata, jak dawniej na czterosemestralnym kierunku rachunkowość.

TO BARDZO SZYBKA DROGA DO KARIERY!

KURSY  DOSKONALENIA ZAWODOWEGO 

1. Zdobyć lub podnieść kwalifikacje, chociaż nie zawód, można także poprzez ukończenie jednego z wielu kursów doskonalenia zawodowego proponowanych w szerokiej ofercie naszego studium.
By przeczytać ofertę ogólną KLIKNIJ TUTAJ.

2. Nasze kursy stawiają na praktykę, a teorii jest na nich absolutne wymagane przepisami minimum. Absolwenci kursu otrzymują wystawione przez naszą szkołę „Zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej MEN III/1.

3. Większość kursów z tej szerokiej oferty realizował Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego PROMOCJA Henryka Grygowicza oraz powstałe z jego przekształcenia Policealne Niepubliczne Studium Ekonomiczne  w Gorlicach z obecną siedzibą przy ul. Piłsudskiego 8, a wcześniej w Zasadniczej Szkole Przyzakładowej w Gorlicach, w Domu Nauczyciela w Gorlicach oraz na ul. Krakowskiej 5 w Miejskim Zespole Szkół.

4. Każdy kurs może zamówić dowolna firma lub instytucja, w szkole lub w jej siedzibie. Ponadto okresowo ogłaszamy i realizujemy kursy z wolnego naboru przeznaczone dla wszystkich. Obecną ofertę aktualnie ogłaszanych kursów można pobrać tutaj. (kliknij tutaj)

5  Szczególnie polecamy kursy:

6. Rachunkowość bankowa

6  Ogólna oferta szkoleniowa (pobierz tutaj)

By się zapisać: 
1. Do Niepublicznej Szkoły Policealnej
2. Na kwalifikacyjny kurs zawodowy
3. Na kurs doskonalenia zawodowego,
wystarczy:

1. Zadzwonić – Henryk Grygowicz – tel. 505 023 428 lub 13 44 717 44 lub
2. Pobrać „Formularz rekrutacyjny” lub „Kartę zgłoszeniową
3. Wypełnić „Formularz rekrutacyjny” lub „Kartę zgłoszeniową” oraz:
– wysłać go na adres szkoły pocztą tradycyjną
– wysłać go pocztą elektroniczną: hen-gryg@wp.pl
– wrzucić do skrzynki rekrutacyjnej Studium na parterze szkoły przy ul. Piłsudskiego 8.

Zapraszamy!