Kursy i szkolenia

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

Po wprowadzonych aktualnie zmianach w przepisach oświatowych dotyczących kształcenia w Polsce, związanych między innymi z:
– likwidacją gimnazjów
– utworzeniem szkół branżowych
– wydłużeniem czasu nauki w szkołach średnich o rok powstała możliwość szybkiego zdobycia zawodu poprzez:

KWALIFIKACYJNE  KURSY  ZAWODOWE

Już wkrótce, a najpóźniej od początku września będzie można zdobyć w naszym Studium atrakcyjny zawód w ciągu roku lub dwóch i potwierdzić nabyte  kwalifikacje i umiejętności  egzaminem państwowym.

Dlaczego tak szybko?

1. Bo przedmiotem kształcenia będą tylko praktyczne zagadnienia specjalistyczne, bez przedmiotów ze szkoły średniej i zwykle zbędnych w praktyce przedmiotów akademickich.
2. 500 godzin zajęć specjalistycznych i praktyki w wybranych firmach i instytucjach to wystarcza by być fachowcem tuż po kursie.
3.  W technikum i na uczelni wyższej specjalistycznych zajęć w ciągu 5 lat nauki jest mniej niż na kursie.

Jaki zawód czy kwalifikację wybrać?
1. Zawód technik administracji  – Kwalifikacja AU. 68 Obsługa klienta w jednostkach administracji nauka dwa lata (od września do czerwca) dwa razy w tygodniu od 16.00 do 20.00
2. Zawód technik rachunkowości – do wyboru rok lub dwa lata. Na ten zawód składa się dwie kwalifikacje, (punkt 3 i 4) choć już jedna z nich daje realną możliwość dobrej, kompetentnej i dobrze płatnej pracy.
3. Kwalifikacja AU. 36 Prowadzenie rachunkowości – nauka rok  – od września do czerwca, zajęcia dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki od 16.00 do 20.00
4.  Kwalifikacja AU. 65 Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych – nauka rok – od września do czerwca, zajęcia dwa razy w tygodniu w poniedziałki i środy od 16.00 do 20.00.

Obydwie te kwalifikacje (punkt 3 i 4) można więc uzyskać w ciągu jednego roku ucząc się wieczorami od poniedziałku do czwartku. Można tez naukę rozłożyć na dwa lata jak do tej pory na tym kierunku.

TO BARDZO SZYBKA DROGA DO KARIERY!

3.  KURSY  DOSKONALENIA ZAWODOWEGO 

3.1  Zdobyć lub podnieść kwalifikacje, chociaż nie zawód, można także poprzez ukończenie jednego z wielu kursów doskonalenia zawodowego proponowanych w szerokiej ofercie naszego studium.
By przeczytać ofertę ogólną KLIKNIJ TUTAJ.

3.2   Nasze kursy stawiają na praktykę, a teorii jest na nich absolutne wymagane przepisami minimum. Absolwenci kursu otrzymują wystawione przez naszą szkołę „Zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej MEN III/1.

3.3   Większość kursów z tej szerokiej oferty realizował Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego PROMOCJA Henryka Grygowicza oraz powstałe z jego przekształcenia Policealne Niepubliczne Studium Ekonomiczne  w Gorlicach z obecną siedzibą przy ul. Piłsudskiego 8, a wcześniej na Krakowskiej 5.

3.4   Niższe ceny tych kursów mamy dla osób uczących się kiedyś lub obecnie w jednej z tych instytucji. Każdy kurs może zamówić dowolna firma lub instytucja, w szkole lub w jej siedzibie. Ponadto okresowo ogłaszamy i realizujemy kursy z wolnego naboru przeznaczone dla wszystkich. Obecną ofertę aktualnie ogłaszany kursów można pobrać tutaj. (kliknij tutaj)

3.5  Kursy na najbliższe tygodnie:

3.6  Kursy planowane w trakcie wakacji lub nieco później

3.7  Ogólna oferta szkoleniowa Studium na rok 2019 (pobierz tutaj)

By się zapisać: 
1. Do Policealnego Studium
2. Na kwalifikacyjny kurs zawodowy
3. Na kurs doskonalenia zawodowego,
wystarczy:

1. Zadzwonić – Henryk Grygowicz – tel. 505 023 428 lub 13 44 717 44 lub
2. Pobrać formularz (kartę zgłoszeniową)  (KLIKNIJ TUTAJ)
3. Wypełnić formularz oraz:
– wysłać go na adres szkoły pocztą tradycyjną
– wysłać go pocztą elektroniczną: hen-gryg@wp.pl
– wrzucić do skrzynki rekrutacyjnej Studium na parterze szkoły przy ul. Piłsudskiego 8.

Zapraszamy!