Nadal trwa nabór słuchaczy na nowy rok szkolny

Nadal przyjmujemy zgłoszenia telefoniczne i „Formularze rekrutacyjne” na nowy rok szkolny.
Ofertę szkoleniową sugeruję przeglądać na stronie głównej oraz wybierając w menu górnym
„Kursy i szkolenia”. W szczególności polecamy:

·  Kwalifikację EKA.05 Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych (obejmuje perfekcyjnie kadry i płace, księgowość firm na książce podatkowej i ryczałcie ewidencjonowanym, podatki i rozliczenia z ZUS) nauka od września do końca kwietnia, zajęcia dwa razy w tygodniu w poniedziałki i środy od 16.00 do 20.00.

·  Kwalifikacyjny kurs zawodowy EKA.07 Prowadzenie rachunkowości – nauka  8 miesięcy – od września, zajęcia dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki i niektóre piątki od 16.00 do 20.00.

Harmonogram zostanie przesłany na pocztę elektroniczną każdego nowego słuchacza po zakończeniu naboru.
Zajęcia chcielibyśmy rozpocząć w trzecim tygodniu września.
O kolejnych sprawach organizacyjnych będziemy informować na bieżąco.

Henryk Grygowicz
Dyrektor Studium