Współpraca z Comarch

W ramach wyjątkowej współpracy COMARCHu i dziewięciu uczelni w Polsce, w tym od lat z naszą szkołą mamy możliwość korzystania z oprogramowania tej firmy.

Aby korzystać z oprogramowania należy się zalogować.
W tym celu.
1. Wpisujemy:  www.comarch.edukacja.pl
2. Wybieramy: Nauka zdalna z Comarch
3. Zeszyty ćwiczeń pod Comarch ERP Optima
4. Wybieramy:  Zapoznaj się z materiałami
Wybieramy:  AU.35 lub AU.36
5. Zostaw kontakt i pobierz zeszyty ćwiczeń
6. Wpisujemy swoje dane: Imię, nazwisko, nazwę szkoły, stanowisko (słuchacz lub kursant
lub nauczyciel) e-mail, klikamy dwa razy kwadraciki (zgadzam się lub nie), wpisujemy
literki i znaki z obrazka) oraz klikamy „Wyślij”Jak informował specjalista do spraw edukacji, materiały dla kwalifikacji AU.65 będą niestety dopiero jesienią. Prosiłem o to w czasie pobytu w Comarchu w Krakowie jeszcze w marcu ubiegłego roku.

Szczególnie polecam logowanie się słuchaczom kwalifikacji AU.36 w związku z czerwcowymi egzaminami. Posiadający już tą kwalifikację słuchacze czwartego semestru powinni sobie przypomnieć zakres tematyczny związany z prowadzeniem rachunkowości przed pójściem na praktyki i do nowej pracy zawodowej.

Kolejny raz apeluję o udział wszystkich słuchaczy w każdym spotkaniu on-line i wykonywanie zadań i poleceń  nauczycieli, a wszystko skończy się pomyślnie. Dla słuchaczy i dla szkoły.