Rekrutacja na rok szkolny 2019 / 2020 zostaje przedłużona do końca września

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja na rok szkolny 2019 / 2020 zostaje przedłużona do końca września bieżącego roku.

Osoby, które złożyły dokumenty rekrutacyjne i zostały przyjęte do szkoły, informujemy indywidualnie o terminie rozpoczęcia zajęć dydaktycznych i harmonogramach zajęć telefonicznie i mailowo.

Kandydatów do naszej szkoły informujemy, że jakkolwiek szczegółowe i ostateczne harmonogramy semestralne i roczne dla poszczególnych kierunków i kwalifikacyjnych kursów zawodowych (KKZ) będą przedstawione dopiero pod koniec września, to
zajęcia dydaktyczne dla już utworzonych grup będą realizowane w następujących terminach:

1.  Technik rachunkowości – czterosemestralny – zajęcia 3 i 4 semestru –
w poniedziałki i środy od 16.00 do 20.00

2.  Technik rachunkowości – kwalifikacja AU.36 – Prowadzenie rachunkowości
zajęcia wtorki i czwartki od 16.00 do 20.00

3.  Technik rachunkowości – kwalifikacja AU.65 – Rozliczanie wynagrodzeń i danin
publicznych
(w tym podatki i ZUS) –
zajęcia w poniedziałki i środy od 16.00 do 20.00

4.  Technik administracji – czterosemestralny – kwalifikacja AU.68 Obsługa klienta
w jednostkach administracji

zajęcia w piątki od 16.00 do 20.00
i w soboty od 8.00 do 12.00

5.  Kurs „Płace i kadry”zajęcia w poniedziałki i środy od 16.00 do 20.00.

Przedłużenie rekrutacji wynika z posiadanych jeszcze miejsc oraz z próśb kandydatów kończących pracę za granicą.

Dokumenty rekrutacyjne (podanie i formularz) można pobierać ze strony internetowej szkoły lub z skrzynek u wejścia do szkoły przy ul Piłsudskiego 8 i wrzucać do szafki rekrutacyjnej na parterze, albo przekazywać w salach 21 i 33 tego budynku.