Komunikat o terminie rozpoczęcia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2018/2019

Uprzejmie informuję, że zajęcia dydaktyczne w roku szkolnym 2018/2019 rozpoczną się zgodnie z harmonogramem o godzinie 16.00:
        – dla słuchaczy III semestru –  od 10 września (poniedziałek)
– dla słuchaczy I semestru   –   od 11 września (wtorek).

Wszystkie zajęcia w budynku nowej oficjalnej siedziby szkoły przy ul. Piłsudskiego 8.

Dla kierunku technik rachunkowości – księgowości harmonogramy zostały już opracowane i można je także pobrać tutaj

Dla kierunków:
– technik administracji
– technik bezpieczeństwa i higieny pracy
– technik informatyki
najpóźniej w dniu 15 września podamy szczegółowe harmonogramy zajęć semestru lub zostanie podjęta decyzja o zaprzestaniu rekrutacji, a kandydaci będą mogli kształcić się na kierunku rachunkowość – księgowość.

By jednak kandydaci także tych kierunków mogli sobie zaplanować czas na jesienne miesiące to informujemy, że zajęcia w godzinach 16.00 – 19.50 dla tych grup planujemy:
dla techników administracji – w poniedziałki i piątki
dla techników BHP – w poniedziałki i środy
dla informatyków – we wtorki i czwartki.